Skip to content

Sprzedaż samochodów

samochody osobowe, pojazdy wielkogabarytowe oraz specjalistyczne

Od początku swojego istnienia firma Amsyl jest mocno związana z transportem. Nie są jej obce pojazdy wielkogabarytowe, specjalistyczne jak również osobowe. W związku z tym, po zmianie głównego profilu działalności, nie mogąc rozstać się z bardzo bogatym doświadczeniem transportowym, znalazła swoje miejsce na rynku sprzedaży samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, a także samochodów osobowych.

Nasi pracownicy, ludzie pełni pasji motoryzacyjnej, nieustannie działają, aby spełniać oczekiwania i wymagania każdego klienta. Tym samym stale aktualizują i wzbogacają ofertę taboru firmy. Realizują również zamówienia indywidualne klientów.

Bez wątpienia możliwości finansowe klientów mają znaczenie w zawieranych transakcjach. Firma Amsyl elastycznie podchodzi również do tej kwestii i nie narzuca formy finansowania, ale przedstawia pełen wachlarz możliwości. Mając świadomość skomplikowanych procedur leasingowych, zespół pracowników firmy chętnie pomoże w ukierunkowaniu klienta w celu sprawniejszego uzyskania decyzji bankowej. Co więcej, kupujący w firmie Amsyl mogą również uzyskać wsparcie w procedurze rejestracji pojazdu z zakresu wymaganych dokumentów. Każdy prowadzony jest od momentu złożenia zamówienia aż po finalizację procesu.